Bon turystyczny 500+

Z przyjemnością informujemy, że od 1 sierpnia 2020 mogą Państwo w Ondraszku zrealizować polski bon turystyczny.

Za pomocą bonu można dokonać płatności za każdy pobyt, w którym uczestniczy uprawione dziecko. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd bez dziecka – nie będzie możliwości skorzystania z płatności za pomocą bonu. Bon nie podlega wymianie na gotówkę, inne prawne środki płatnicze oraz inne środki wymiany.

W celu dokonania rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu z recepcją telefonicznie: 601 700 247; 33 854 35 80 lub mailowo: recepcja@ondraszek.pl

Krótki poradnik jak skorzystać z bonu:

  1. Należy zarejestrować się do indywidualnego konta PUE w ZUS i tam aktywować Polski Bon Turystyczny.
  2. Bon otrzymają Państwo SMSem w formie 16-cyfrowego kodu.
  3. Rezerwując pobyt w Ondraszku prosimy o informację, że płatność nastąpi za pomocą bonu turystycznego.
  4. Dokonując płatności zaliczki przed przyjazdem, bądź końcowego rozliczenia pobytu, poprosimy Państwa o podanie 16-cyfrowego kodu z numerem bonu oraz kwoty, którą jaka ma być opłacona za jego pomocą. Kod wprowadzamy w aplikację ZUS, a Państwo otrzymują SMSem (na numer telefonu wskazany podczas rejestracji w indywidualnym koncie PUE w ZUS) kod PIN, który należy nam podać.

Skontaktuj się z nami jeśli masz do nas pytania dotyczące naszej oferty

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania, w trakcie którego omówimy wstępnie szczegóły. Zapraszamy do Ondraszka w Ustroniu, abyście mogli Państwo się przekonać, że to jest właśnie to miejsce, którego szukacie!

+33 854 35 80

+48 519 653 716

recepcja@ondraszek.pl