Zorganizuj kolonie w Ustroniu

Wakacyjne kolonie, obozy sportowe, a może obóz językowy? Ustroń w okresie wakacyjnym urzeka malowniczą przyrodą i mocą atrakcji. Skorzystaj z nich, organizując kolonie z Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Ondraszek.

Domowa atmosfera w połączeniu z dogodną lokalizacją i komfortowymi warunkami sprawią, że pobyt uczestników będzie w pełni udany.

Grupom kolonijnym zapewniamy:

  • noclegi w pokojach z TV i pełnym węzłem sanitarnym,
  • pełne wyposażenie – 3 domowe posiłki dziennie,
  • bogatą bazę rekreacyjną – m.in. 2 zewnętrzne boiska, duży ogród, grill, miejsce na ognisko, możliwość wyposażenia sprzętu, a także stoły do bilarda i ping-ponga wewnątrz,
  • możliwość organizacji dodatkowych atrakcji np. dyskotek

Aby zarezerwować pobyt i ustalić szczegóły finansowe, skontaktuj się z naszym personelem. Gwarantujemy korzystne warunki pobytu w konkurencyjnej cenie.

Wycieczki szkolne i zielone szkoły

Ondraszek to idealne miejsce na zielone szkoły oraz wycieczki szkolne.

Zimowiska

To tu można się cieszyć do woli białym szaleństwem – odkryć uroki szusowania na nartach czy wędrówek ośnieżonymi ścieżkami.

Wyjazdy rady pedagogicznej

Zapraszamy do wypoczynku na stoku Równicy z malowniczymi widokami na Czantorię, w komfortowym ośrodku.

Kolonie

Wakacyjne kolonie, obozy sportowe, a może obóz językowy? Ustroń w okresie wakacyjnym urzeka malowniczą przyrodą i mocą atrakcji.

Skontaktuj się z nami jeśli masz do nas pytania dotyczące naszej oferty

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania, w trakcie którego omówimy wstępnie szczegóły. Zapraszamy do Ondraszka w Ustroniu, abyście mogli Państwo się przekonać, że to jest właśnie to miejsce, którego szukacie!

+33 854 35 80

+48 519 653 716

recepcja@ondraszek.pl