Imprezy integracyjne: Śląsk

Imprezy integracyjne w Ustroniu mają niepowtarzalny urok. Jeśli chcesz taki event firmowy w cichym i spokojnym otoczeniu gór, w komfortowych warunkach, wybierz dom wczasowy Ondraszek.

Imprezy integracyjne z nami to:

  • noclegi w komfortowych pokojach 1, 2, 3, 4 osobowe oraz typu studio 3, 4, 5 osobowych z łazienką i pięknym widokiem na góry,
  • pełne wyżywienie HB lub FB,
  • możliwość organizacji dyskoteki, przyjęcia, ogniska, grillu, wycieczek, biesiad, kolacji bankietowych i innych atrakcji,
  • ciekawe eventy tematyczne – zaplanujesz je wspólnie z naszym personelem,
  • dostęp do wielu opcji rekreacyjnych – m.in. sauny fińskiej, siłowni, bani, stołu do bilarda, boisk zewnętrznych i 2-hektarowego ogrodu,
  • doskonała atmosfera sprzyjająca relaksowi.

Zapoznaj się z pakietami pobytowymi i zarezerwuj dogodny termin. Zapraszamy!

Sale konferencyjne

Ondraszek oddaje do Twojej dyspozycji 3 nowoczesne sale konferencyjne – idealne na kameralne szkolenia oraz konferencje dla większej liczby uczestników.

Imprezy integracyjne

Jeśli chcesz taki event firmowy w cichym i spokojnym otoczeniu gór, w komfortowych warunkach, wybierz dom wczasowy Ondraszek.

Pakiety szkoleniowe

Bez względu na to, czy interesują Cię konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne – z nami dopniesz je na ostatni guzik.

Skontaktuj się z nami jeśli masz do nas pytania dotyczące naszej oferty

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania, w trakcie którego omówimy wstępnie szczegóły. Zapraszamy do Ondraszka w Ustroniu, abyście mogli Państwo się przekonać, że to jest właśnie to miejsce, którego szukacie!

+48 33 854 35 80

+48 519 653 716

recepcja@ondraszek.pl