Wczasy dla seniora

Szukasz spokojnego miejsca na wczasy dla seniora? Witamy w Ondraszku — obiekcie noclegowym znajdującym się u podnóża Czantorii. To lokalizacja, które urzeknie nie tylko malowniczymi krajobrazami, ale też ciszą i spokojem, jakiej często szukają osoby starsze. Nie oznacza to jednak, że pobyt u nas będzie monotonny!

Rozwinięta infrastruktura zarówno na terenie ośrodka, jak również w okolicy spełni oczekiwania osób preferujących aktywny wypoczynek. Nasz obiekt jest całoroczny – w Beskidzie Śląskim można jeździć na nartach zimą, jak i uprawiać nordic walking latem. Oznacza to, że wczasy dla seniora możesz zorganizować nie tylko w szczycie sezonu, ale też poza nim.

Wiosna lub jesień w górach? Każda pora jest dobra, aby odpocząć od codziennych spraw i w pełni odkryć uroki emerytury.

Ustroń — idealne miejsce na wczasy dla seniora

Dlaczego na wczasy dla seniora warto wybrać właśnie Ustroń? To miejscowość uzdrowiskowa, która często obierana jest jako cel wyjazdów dla podratowania zdrowia. To dlatego znajduje się tu tak wiele sanatoriów czy ośrodków wypoczynkowych, takich jak nasz Ondraszek!

Co Ustroń może zaoferować Tobie lub Twoim bliskim — rodzicom, teściom, przyjaciołom? Są to m.in.:

  • dostęp do szlaków pieszych i spacerowych,
  • możliwość skorzystania z wizyt w grotach solnych, saunach,
  • ciszę, spokój, świeże górskie powietrze,
  • piękne krajobrazy o każdej porze roku,
  • moc sezonowych atrakcji — imprezy plenerowe, kuligi.

Miejscowość nierozerwalnie kojarzy się z solankami oraz borowinami. Wielu uważa, że te lokalne są najlepsze w całym kraju! O ich prozdrowotnych właściwościach rehabilitacyjnych czy wspomagających leczenie chorób układu ruchu i krążenia można by pisać długo. Zarezerwuj wczasy dla seniora i przekonaj się sam!

Zapraszamy na wczasy dla seniora

Znudziły Ci się pobyty w sanatorium? W Ustroniu czeka na Ciebie nowoczesny obiekt wypoczynkowy Ondraszek. Zapewniamy:

  • komfortowe noclegi w pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz pokojach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych
  • możliwość korzystania z tarasu i przestronnego ogrodu,
  • restaurację serwującą smaczne dania — specjały regionu i nie tylko.

Cennik:

Pakiet 5-dniowy: 700 zł/os (4 noclegi)

Pakiet 7-dniowy: 1020 zł/os (6 noclegów)

Pakiet 8-dniowy: 1155 zł/os (7 noclegów)

Pakiet 14-dniowy: 2080 zł/os (13 noclegów)

Cena zawiera noclegi w wybranym pokoju oraz wyżywienie dwa razy dziennie: śniadania i pyszne obiady w porze kolacji. Dodatkowo w pakiecie zabiegi na fotelu masującym oraz seanse z lampą antydepresyjną (ilość zabiegów zależy od długości pakietu), siłownia, studio cardio, wypożyczenie kijków trekkingowych, bilard, tenis stołowy. W pakiecie 14- dniowym bezpłatna możliwość skorzystania z sauny.

Dodatkowo płatna opłata miejscowa 5,5 zł/osoba/dzień.

Warto zaplanować tegoroczne wczasy dla seniora właśnie w malowniczych rejonach Beskidu Śląskiego. To miejsce obfitujące w liczne atrakcje, a zarazem gwarantujące spokojny wypoczynek i bogactwo przyrodnicze. Możesz korzystać z niego o każdej porze roku.

W Ondraszku czeka na Ciebie nie tylko wygodny, niedrogi nocleg. Zadbaliśmy o to, aby sam obiekt, jak i jego bezpośrednie otoczenie koiło, sprzyjało relaksowi oraz integracji. Dlatego serdecznie zapraszamy na zorganizowanie wczasów dla seniora dla większych grup.

Skontaktuj się z nami jeśli masz do nas pytania dotyczące naszej oferty

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu organizacji spotkania, w trakcie którego omówimy wstępnie szczegóły. Zapraszamy do Ondraszka w Ustroniu, abyście mogli Państwo się przekonać, że to jest właśnie to miejsce, którego szukacie!

+48 33 854 35 80

+48 519 653 716

recepcja@ondraszek.pl